Фізична сила на допомогу вашому переїзду

Плануєте переїзд? Тут без вантажників не обійтися, тільки з ними ви заощадите свій час, сили, нерви і перевезете усі меблі в непошкодженими на нове місце.
Як розрахувати вартість роботи вантажника
Одна з причин, чому люди відмовляються від послуг вантажників – це підозра, що їх робота обійдеться родині або офісу занадто дорого. Але це судження абсолютно не вірно, особливо якщо правильно організувати весь переїзд. Ось приблизний алгоритм розрахунку необхідної суми для оплати послуг вантажника:
1. Для початку варто визначитися, яку кількість людей вам необхідно найняти. Складіть список габаритних меблів і предметів. Враховуючи, що максимальне навантаження на одну людину 60 кг, для перевезення холодильника або двоспального дивана вистачить двох осіб.
2. Розрахуйте необхідний час. Самостійно зробити це важко, але вантажники у Львові можуть приїхати за декілька днів до переїзду і оцінити фронт роботи.
3. Підготуйте пакувальний матеріал. Картонні коробки, плівка, ковдри, ущільнювач – все це в малих кількостях можна знайти серед своїх запасів, решту докупити або взяти в оренду. Останній варіант обійдеться в 3 рази дешевше, ніж покупка непотрібних надалі матеріалів.
4. Знайти відповідальних і по-справжньому професійних вантажників.
Вибирайте вигідні умови
Компанія «УРА! Переїзд» створила фінансово вигідний для клієнтів графік роботи вантажників, під час якого вони досягають максимальної ефективності. Чому наші вантажники працюють так продуктивно:
• вони мають перерву щогодини на 10-хвилинний відпочинок;
• після 4-х годин роботи отримують тривалий відпочинок – 30 хвилин;
• для особливо великих предметів використовують такелажники, що полегшує їхню працю.
Чому наші послуги вигідні для клієнта:
• замовити послугу вантажника можна на весь день або погодинно;
• ціна години роботи – від 80 до 110 грн., залежить від складності переїзду;
• мінімальний час роботи вантажника – 2 години, які коштують 160 грн.;
• при погодинному розрахунку оплати час округлюється після кожних 15 хвилин, якщо остання чверть години була робочою не повністю (наприклад, тільки 8 хв.), то за них клієнт не платить;
• повний робочий день вантажника – 8 годин і обійдеться клієнтові він всього в 590 грн.

Знають наші водії та вантажники у Львові всі тонкощі навантаження-розвантаження меблів і як швидко здійснити переїзд з однієї точки на карті міста в іншу.

Комментарии запрещены.